Tcmb (7.x-2.7) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Import
sl: Uvozi

en: Save
sl: Shrani

en: About
sl: O modulu

en: Not enabled
sl: Ni omogočeno
