Tcmb (7.x-2.7) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Import
sq: Importo

en: Save
sq: Ruaj

en: About
sq: Informacione

en: Not enabled
sq: Çaktivizuar
