Tcmb (7.x-2.7) - en to te translation catalogue (9 entries)

en: Enabled
te: చేతనం అయింది

en: Currency
te: ద్రవ్యం

en: Import
te: దిగుమతించు

en: Save
te: భద్రపరచు

en: 3 months
te: 3 నెలలు

en: 6 months
te: 6 నెలలు

en: 9 months
te: 8 నెలలు

en: 1 year
te: 1 సంవత్సరం

en: About
te: గురించి
