Tcmb (7.x-2.7) - en to vi translation catalogue (11 entries)

en: Enabled
vi: Bật

en: Currency
vi: Tiền tệ

en: Import
vi: Nhập vào

en: Save
vi: Lưu

en: 3 months
vi: 3 tháng

en: 6 months
vi: 6 tháng

en: 9 months
vi: 9 tháng

en: 1 year
vi: 1 năm

en: About
vi: Giới thiệu

en: Not enabled
vi: Không bật

en: Currency settings
vi: Thiết lập tiền tệ
