Teaser Image (7.x-1.0) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: Enabled
ast: Activáu

en: None
ast: Nengún

en: Image
ast: Imaxe

en: Left
ast: Izquierda

en: Right
ast: Derecha
