Teaser Image (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (11 entries)

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: None
et: Puudub

en: Image
et: Pilt

en: Media
et: Meedia

en: Minimum height
et: Vähim kõrgus

en: Minimum width
et: Vähim laius

en: Left
et: Vasakul

en: Right
et: Paremal

en: Generate thumbnail
et: Genereeri pisipilt

en: Display thumbnail as link
et: Kuva pisipilti lingina
