Teaser Image (7.x-1.0) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
is: Óvirkt

en: Enabled
is: Virkt

en: None
is: Engin

en: Image
is: Mynd

en: Media
is: Margmiðlunarefni

en: Left
is: Vinstri

en: Right
is: Hægri
