Teaser Image (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (9 entries)

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: None
lt: Joks

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Minimum height
lt: Mažiausias aukštis

en: Minimum width
lt: Mažiausias plotis

en: Left
lt: Kairė

en: Right
lt: Dešinė

en: Teaser display
lt: Įžangos rodymas
