Teaser Image (7.x-1.0) - en to my translation catalogue (8 entries)

en: Disabled
my: ပိတ်ထားသည်

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Image
my: ပုံရိပ်

en: Media
my: မီဒီယာ

en: Minimum height
my: အများဆုံး အနံ (ပမာဏ)

en: Minimum width
my: အနည်းဆုံး အလျှား (ပမာဏ)

en: Left
my: ဘယ်

en: Right
my: ညာ
