Teaser Image (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (9 entries)

en: Disabled
oc: Desactivat

en: Enabled
oc: Activat

en: None
oc: Pas cap

en: Image
oc: Imatge

en: Media
oc: Mèdia

en: Minimum height
oc: Nautor minimala

en: Minimum width
oc: Largor minimala

en: Left
oc: Esquèrra

en: Right
oc: Dreita
