Teaser Image (7.x-1.0) - en to ta translation catalogue (9 entries)

en: Disabled
ta: செயலிலில்லை

en: Enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: None
ta: இல்லை

en: Image
ta: படம்

en: Media
ta: ஊடகம்

en: Minimum height
ta: குறைந்தளவு உயரம்

en: Minimum width
ta: குறைந்தளவு அகலம்

en: Left
ta: இடது

en: Right
ta: வலது
