Teaser Image (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (28 entries)

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: None
uk: Немає

en: Image
uk: Зображення

en: Media
uk: Медіа

en: These settings will apply to any selected content type but can be overriden by type specific settings.
uk: Ці настроювання будуть застосовуватися до всіх обраних типів матеріалу, але можуть бути перезаписані певними настроюваннями типу.

en: Thumbnail preset
uk: Установка прев'юшки

en: Minimum height
uk: Мінімальна висота

en: Minimum height a picture should have to be used as a thumbnail.
uk: Мінімальна висота зображення, яке повинне використовуватися як прев'юшка.

en: Minimum width
uk: Мінімальна ширина

en: Minimum width a picture should have to be used as a thumbnail.
uk: Мінімальна ширина зображення, яке повинне використовуватися як прев'юшка.

en: Left
uk: Ліворуч

en: Right
uk: Праворуч

en: Teaser display
uk: Відображення анонсу

en: Before the teaser body.
uk: Перед анонсом

en: After the teaser body.
uk: Після анонса

en: RSS display
uk: Відображення RSS

en: Before the rss body.
uk: Перед rss.

en: After the rss body.
uk: Після rss.

en: An Image module style preset for building the thumbnails.
uk: Стиль модуля Зображення для побудови мініатюр.

en: Enable to use Teaser Image functionalities.
uk: Увімкнути для використання функцій модуля Зображення анонса.

en: Use image from attached image-field(s) if not found in node body
uk: Використовувати зображення, приєднане до поля(ів) зображень, якщо воно відсутнє у тексті матеріалу.

en: If checked, the thumbnail may be built from image-field if possible(and if not found in node body) as well for teasers and RSS feeds (not views fields).
uk: Якщо позначено, мініатюра за можливості створюватиметься з поля зображення (за відсутності необхідних малюнків в тексті матеріалу) так само як для анонсів та RSS-потоків (окрім полів виду).

en: The image style you want to use to build the thumbnail. If blank, the default preset (define in the settings page) will be used.
uk: Стиль зображення для генерування мініатюри. Якщо нічого не вказано, значення параметра береться з загальних налаштувань модуля.

en: Automatically generate thumbnails from the node body content for teasers, RSS feeds and Views.
uk: Автоматичне генерування мініатюр з вмісту матеріалу для анонсів, RSS-потоків та видів.

en: Enabled for this type
uk: Увімкнено для цього типу

en: Disabled for this type
uk: Вимкнено для цього типу

en: The thumbnail generated by Teaser Image.
uk: Мініатюра, генерована модулем Зображення анонсу.
