Teaser Image (7.x-1.1) - en to be translation catalogue (9 entries)

en: Disabled
be: Выключана

en: Enabled
be: Уключана

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Image
be: Малюнак

en: Media
be: Мультымедыя

en: Minimum height
be: Мінімальная вышыня

en: Minimum width
be: Мінімальная шырыня

en: Left
be: Злева

en: Right
be: Справа
