Teaser Image (7.x-1.1) - en to ca translation catalogue (9 entries)

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: None
ca: Cap

en: Image
ca: Imatge

en: Media
ca: Multimèdia

en: Minimum height
ca: Alçada mínima

en: Minimum width
ca: Amplada mínima

en: Left
ca: Esquerra

en: Right
ca: Dreta
