Teaser Image (7.x-1.1) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: None
cs: Žádné

en: Image
cs: Obrázek

en: Media
cs: Média

en: Minimum height
cs: Minimální výška

en: Minimum width
cs: Minimální šířka

en: Teaser display
cs: Zobrazení v upoutávce
