Teaser Image (7.x-1.1) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Enabled
eu: Gaituta

en: None
eu: Bat ere ez

en: Image
eu: Irudia

en: Minimum height
eu: Altuera minimoa

en: Minimum width
eu: Zabalera minimoa

en: Left
eu: Ezkerra

en: Right
eu: Eskuina
