Teaser Image (7.x-1.1) - en to gl translation catalogue (10 entries)

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Enabled
gl: Activado

en: None
gl: Ningún

en: Image
gl: Imaxe

en: Media
gl: Medios

en: Minimum height
gl: Altura mínima

en: Minimum width
gl: Anchura mínima

en: Left
gl: Esquerda

en: Right
gl: Dereita

en: Teaser display
gl: Amosar no resumo
