Teaser Image (7.x-1.1) - en to hi translation catalogue (9 entries)

en: Disabled
hi: निर्योग्य

en: Enabled
hi: सक्रिय करें

en: None
hi: कोई नहीं

en: Image
hi: चित्र

en: Media
hi: मीडिया

en: Minimum height
hi: न्यूनतम ऊंचाई

en: Minimum width
hi: न्यूनतम चौड़ाई

en: Left
hi: बाएं

en: Right
hi: दाएं
