Teaser Image (7.x-1.1) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: Disabled
id: Non Aktif

en: Enabled
id: Aktif

en: None
id: Tiada

en: Image
id: Gambar

en: Minimum height
id: Tinggi minimum

en: Minimum width
id: Lebar minimum

en: Left
id: Kiri

en: Right
id: Kanan
