Teaser Image (7.x-1.1) - en to it translation catalogue (8 entries)

en: Disabled
it: Disattivato

en: Enabled
it: Attivato

en: None
it: Nessuno

en: Image
it: Immagine

en: Minimum height
it: Altezza minima

en: Minimum width
it: Larghezza minima

en: Left
it: Sinistra

en: Right
it: Destra
