Teaser Image (7.x-1.1) - en to jv translation catalogue (8 entries)

en: Disabled
jv: Mati

en: Enabled
jv: Urip

en: None
jv: Nihil

en: Image
jv: Gambar

en: Minimum height
jv: Dhuwur minimal

en: Minimum width
jv: Ambā minimal

en: Left
jv: Kiwa

en: Right
jv: Tengen
