Teaser Image (7.x-1.1) - en to ka translation catalogue (9 entries)

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: None
ka: არცერთი

en: Image
ka: სურათი

en: Media
ka: მედია

en: Minimum height
ka: მინიმალური სიმაღლე

en: Minimum width
ka: მინიმალური სიგანე

en: Left
ka: მარცხნივ

en: Right
ka: მარჯვნივ
