Teaser Image (7.x-1.1) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
ps: ناتوانه

en: None
ps: هېڅ يو

en: Image
ps: انځور

en: Media
ps: رسنۍ

en: Left
ps: کيڼ

en: Right
ps: ښی
