Teaser Image (7.x-1.2) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: None
az: Yoxdur

en: Image
az: Şəkil

en: Minimum height
az: Minimum hündürlük

en: Minimum width
az: Minimum genişlik

en: Left
az: Sol

en: Right
az: Sağ
