Teaser Image (7.x-1.2) - en to pl translation catalogue (10 entries)

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Enabled
pl: Włączone

en: None
pl: Brak

en: Image
pl: Obraz

en: Minimum height
pl: Minimalna wysokość

en: Minimum width
pl: Minimalna szerokość

en: Left
pl: Lewo

en: Right
pl: Prawo

en: Teaser display
pl: Wyświetlanie w skrócie

en: Finished with an error.
pl: Zakończono z błędem.
