Teaser Image (7.x-1.2) - en to ro translation catalogue (9 entries)

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: Enabled
ro: Activat

en: None
ro: Nimic

en: Image
ro: Imagine

en: Minimum height
ro: Înălțime minimă

en: Minimum width
ro: Lățime minimă

en: Left
ro: Stânga

en: Right
ro: Dreapta

en: Teaser display
ro: Afișare versiune scurtă(teaser)
