Teaser Image (7.x-1.2) - en to tr translation catalogue (10 entries)

en: Disabled
tr: Etkin değil

en: Enabled
tr: Etkin

en: None
tr: Hiçbiri

en: Image
tr: Resim

en: Media
tr: Medya

en: Minimum height
tr: En az yükseklik

en: Minimum width
tr: En az genişlik

en: Left
tr: Sol

en: Right
tr: Sağ

en: Teaser display
tr: Özet (teaser) görünüm
