Teaser Image (7.x-1.2) - en to ug translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
ug: تاقالدى

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: None
ug: يوق

en: Image
ug: سۈرەت

en: Media
ug: مېدىيا

en: Left
ug: سولغا توغرىلاش

en: Right
ug: ئوڭغا توغرىلاش
