Teaser Image (7.x-1.2) - en to vi translation catalogue (9 entries)

en: Disabled
vi: Tắt

en: Enabled
vi: Bật

en: None
vi: Không có

en: Image
vi: Ảnh

en: Media
vi: Phương tiện

en: Minimum height
vi: Chiều cao tối thiểu

en: Minimum width
vi: Độ rộng tối thiểu

en: Left
vi: Trái

en: Right
vi: Phải
