Teaser Image (7.x-1.3) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Enabled
bg: Активиран

en: None
bg: Не

en: Image
bg: Снимка

en: Media
bg: Медия

en: Right
bg: Дясно
