Teaser Image (7.x-1.3) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
cy: Wedi ei analluogi

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: None
cy: Dim

en: Image
cy: Delwedd

en: Media
cy: Cyfryngau

en: Teaser display
cy: Arddangos Rhagflas
