Teaser Image (7.x-1.3) - en to fa translation catalogue (11 entries)

en: Disabled
fa: غیرفعال

en: Enabled
fa: فعال

en: None
fa: هیچ

en: Image
fa: تصویر

en: Media
fa: رسانه

en: Minimum height
fa: حداقل ارتفاع

en: Minimum width
fa: حداقل عرض

en: Left
fa: چپ

en: Right
fa: راست

en: Image file
fa: فایل تصویر

en: Finished with an error.
fa: با یک خطا پایان یافت.
