Teaser Image (7.x-1.3) - en to fr translation catalogue (13 entries)

en: Disabled
fr: Désactivé

en: Enabled
fr: Activé

en: None
fr: Aucun(e)

en: Media
fr: Média

en: Thumbnail preset
fr: Format de miniature

en: Minimum height
fr: Hauteur minimum

en: Minimum width
fr: Largeur minimum

en: Left
fr: Gauche

en: Right
fr: Droit

en: Teaser display
fr: Affichage dans l'accroche

en: Do not use
fr: Ne pas utiliser

en: Image file
fr: Fichier image

en: Finished with an error.
fr: Terminé avec erreur
