Teaser Image (7.x-1.3) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
gu: નિષ્ક્રિય

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: None
gu: એકે નહિ

en: Minimum height
gu: ઓછામાં ઓછી ઊંચાઈ

en: Minimum width
gu: ઓછામાં ઓછી પહોળાઈ

en: Left
gu: ડાબે

en: Right
gu: જમણે
