Teaser Image (7.x-1.3) - en to he translation catalogue (10 entries)

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: None
he: ללא

en: Image
he: תמונה

en: Media
he: מדיה

en: Minimum height
he: גובה מינימלי

en: Minimum width
he: רוחב מינימלי

en: Left
he: שמאל

en: Right
he: ימין

en: Finished with an error.
he: סיים עם שגיאה.
