Teaser Image (7.x-1.3) - en to hr translation catalogue (9 entries)

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: None
hr: Nema

en: Image
hr: Slika

en: Media
hr: Mediji

en: Minimum height
hr: Minimalna visina

en: Minimum width
hr: Minimalna širina

en: Left
hr: Lijevo

en: Right
hr: Desni
