Teaser Image (7.x-1.3) - en to hu translation catalogue (13 entries)

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: None
hu: Nincs

en: Image
hu: Kép

en: Media
hu: Média

en: Thumbnail preset
hu: Bélyegképek beállításai

en: Minimum height
hu: Minimális magasság

en: Minimum width
hu: Minimális szélesség

en: Left
hu: Bal

en: Right
hu: Jobb

en: Teaser display
hu: A tartalom bevezetőjénél

en: Image file
hu: Képfájl

en: Finished with an error.
hu: Hibával fejeződött be.
