Teaser Image (7.x-1.3) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: None
hy: Ոչ մի

en: Image
hy: Նկար

en: Media
hy: Մեդիա

en: Left
hy: Ձախ
