Teaser Image (7.x-1.3) - en to ja translation catalogue (11 entries)

en: Disabled
ja: 無効

en: Enabled
ja: 有効

en: None
ja: なし

en: Image
ja: 画像

en: Media
ja: メディア

en: Minimum height
ja: 最小高さ

en: Minimum width
ja: 最小幅

en: Left
ja: 左

en: Right
ja: 右

en: Teaser display
ja: ティーザー表示

en: Image file
ja: 画像ファイル
