Teaser Image (7.x-1.3) - en to km translation catalogue (9 entries)

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: None
km: គ្មាន

en: Image
km: រូប​ភាព

en: Media
km: មេឌៀ

en: Minimum height
km: កម្ពស់​អប្បបរមា

en: Minimum width
km: ទទឹង​អប្បបរមា

en: Left
km: ឆ្វេង

en: Right
km: ស្តាំ
