Teaser Image (7.x-1.3) - en to kn translation catalogue (8 entries)

en: Disabled
kn: ಅಶಕ್ತಗೊಳಿಸಲಾದ

en: Enabled
kn: ಶಕ್ತಗೊಂಡಿದೆ

en: None
kn: ಯಾವುದೂ ಇಲ್ಲ

en: Image
kn: ಚಿತ್ರ

en: Media
kn: ಮಾಧ್ಯಮ

en: Minimum width
kn: ಕನಿಷ್ಟ ಅಗಲ

en: Left
kn: ಎಡ

en: Right
kn: ಬಲ
