Teaser Image (7.x-1.3) - en to ku translation catalogue (9 entries)

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Enabled
ku: چالاکە

en: None
ku: هیچ

en: Image
ku: وێنە

en: Media
ku: ڕەنگاڵە

en: Minimum height
ku: کەمترین بەرزی

en: Minimum width
ku: کەمترین پانی

en: Left
ku: چەپ

en: Right
ku: ڕاست
