Teaser Image (7.x-1.3) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: None
mn: Байхгүй

en: Image
mn: Зураг

en: Media
mn: Дуу дүрслэл

en: Left
mn: Зүүн

en: Right
mn: Баруун
