Teaser Image (7.x-1.3) - en to pt translation catalogue (11 entries)

en: Disabled
pt: Desativado

en: Enabled
pt: Ativado

en: None
pt: Nenhum

en: Image
pt: Imagem

en: Minimum height
pt: Altura mínima

en: Minimum width
pt: Largura mínima

en: Left
pt: Esquerda

en: Right
pt: Direita

en: Teaser display
pt: Exibição do resumo

en: Image file
pt: Ficheiro de imagem

en: Finished with an error.
pt: Terminou com um erro.
