Teaser Image (7.x-1.3) - en to sk translation catalogue (10 entries)

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: None
sk: Žiadne

en: Image
sk: Obrázok

en: Media
sk: Médiá

en: Minimum height
sk: Minimálna výška

en: Minimum width
sk: Minimálna šírka

en: Left
sk: Vľavo

en: Right
sk: Vpravo

en: Teaser display
sk: Zobrazenie v upútavke
