Teaser Image (7.x-1.3) - en to sv translation catalogue (10 entries)

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: None
sv: Ingen

en: Image
sv: Bild

en: Minimum height
sv: Minsta höjd

en: Minimum width
sv: Minsta bredd

en: Left
sv: Vänster

en: Right
sv: Höger

en: Teaser display
sv: Visning för ingress

en: Finished with an error.
sv: Färdig med ett fel.
