Teaser Image (7.x-1.4) - en to da translation catalogue (10 entries)

en: Disabled
da: Deaktiveret

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Image
da: Billede

en: Minimum height
da: Minimumhøjde

en: Minimum width
da: Minimumbredde

en: CSS class(es)
da: CSS klasse(r)

en: Do not use
da: Anvend ikke

en: Image file
da: Billedfil

en: Finished with an error.
da: Afsluttet med en fejl.

en: The css class must include only letters, numbers, underscores and dashes.
da: CSS-klassen må kun indeholde bogstaver, tal, understregninger og bindestreger.
