Teaser Image (7.x-1.4) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Image
el: Εικόνα

en: Media
el: Μέσα

en: Thumbnail preset
el: Προρυθμισμένη μικρογραφία

en: Minimum height
el: Ελάχιστο ύψος

en: Minimum width
el: Ελάχιστο πλάτος

en: Image file
el: Αρχείο εικόνας
