Teaser Image (7.x-1.4) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Image
fi: Kuva

en: Minimum height
fi: Vähimmäiskorkeus

en: Minimum width
fi: Vähimmäisleveys

en: CSS class(es)
fi: CSS-luokka / -luokat

en: Finished with an error.
fi: Valmistui virheen kanssa.

en: The css class must include only letters, numbers, underscores and dashes.
fi: CSS-luokka saa sisältää ainoastaan kirjaimia, numeroita, väliviivoja ja alaviivoja.
