Teaser Image (7.x-1.4) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Image
lv: Attēls

en: Media
lv: Multivide

en: Minimum height
lv: Minimālais augstums

en: Minimum width
lv: Minimālais platums

en: Image file
lv: Attēla fails

en: Finished with an error.
lv: Pabeigts, atrasta kļūda.
